DARMOWA DOSTAWA - Nie przegap OKAZJI! Wszystkie zamówienia na terenie Polski dostarczamy GRATIS przy płatności przelewem - DPD, InPost, Paczkomaty!

Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Sen i regeneracja

Sen i regeneracja

Bezsenność to obecnie jeden z najczęstszych problemów społeczeństwa, z którym każdego dnia boryka się 1,5 miliarda ludzi na świecie. Zaburzenia snu związane są bezpośrednio z problemem zasypiania, prawidłowym rytmem, głębokością i czasem trwania snu. Płytki i niespokojny sen nie dają odpocząć organizmowi, który w trakcie snu wymaga regeneracji. Jakie są tego skutki? Ciągle czujemy się zmęczeni, niewyspani, brakuje nam energii i chęci do działania. Pozbawieni motywacji, oddalamy się od zamierzonego celu, a zły nastrój nie przestaje nas opuszczać. Co zrobić aby nasze życie wróciło do normy? Często nie zdajemy sobie sprawy, że sen jest jednym z najważniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania organizmu. To właśnie podczas snu wypoczywamy, a nasz organizm regeneruje się i przygotowuje do działania. Nocny wypoczynek jest naturalnym i najlepszym środkiem kosmetycznym, a także jest to niezawodny sposób na poprawę samopoczucia oraz sprawności fizycznej i umysłowej. Sen niewątpliwie wpływa na jakość naszego życia, dlatego szczególnie powinniśmy o niego zadbać. Jak to zrobić? Jeśli jesteś osobą cierpiącą na zaburzenia snu, masz problemy z zasypianiem, często budzisz się w nocy, a rano ciężko jest Ci wstać – sięgnij po odpowiednie suplementy, które poprawią jakość Twojego snu. Wprowadzenie organizmu w stan głębokiego i relaksującego snu – poprawi Twój nastrój, doda energii, a także zwiększy ochotę i chęć do podejmowania codziennych wyzwań.

Sortuj według::
179,00 zł 139,00 zł
Lights Out to bezkonkurencyjny produkt ułatwiający zasypianie, gwarantujący intensywny i głęboki wyp..
299,00 zł 259,00 zł
Phenibut (Fenibut) to środek nootropowy skutecznie zwalczający stres i niepokój, wprowadzający organ..
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Copyright © 2021 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!