Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

NO Stress
-14%

NO Stress

Producent: Revange Life
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

NO Stress to skuteczna obrona przed stresem! Zapomnij o nerwach, zmartwieniach i często towarzyszącym Ci stresie. Zacznij czerpać z życia to co najlepsze - przyjemność, radość i relaks. Zawsze i wszędzie - bez względu na okoliczności.

PROMOCJA!179,00 zł
Stara cena:209,00 zł
Oszczędzasz:30,00 zł
-+

NO Stress - co to za produkt?

No Stress to produkt, który skutecznie odmieni Twoje życie pełne niepokoju, nerwów i ciągłego stresu. Wystarczy tylko jedna kapsułka NO Stress, a Twoje problemy i zmartwienia znikną na cały dzień. Dzięki innowacyjnej formule NO Stress opartej na naturalnych i bezpiecznych składnikach stawisz czoła każdemu stresującemu wyzwaniu! Od dziś ze spokojem przetrwasz każdą kryzysową sytuację, zapominając o towarzyszącym Ci stresie. Stres to cichy zabójca, który staje się podstawą wielu chorób, zatem nigdy więcej nie pozwól aby niszczył Ci życie! Wybierz spokojne życie wolne od stresu i ciągłych problemów. Postaw na dobre samopoczucie i zapewnij sobie pełną kontrolę nad stresem!

Korzyści stosowania NO Stress:


Jak działa NO Stress?

NO Stress to innowacyjne połączenie relaksantów i substancji well-being, a także ziołowych substancji relaksujących i naturalnych prekursorów kluczowych neuroprzekaźników! No Stress zawiera:Zastosuj No Stress i zapomnij o wyciągach z melisy czy waleriany, które nie mogą się równać z innowacyjną formułą NO Stress. Produkt ten został opracowany dla osób, które nie mogą poradzić sobie z codziennym stresem i który skutecznie niszczy im życie. Raz na zawsze zapomnij o stresie - poczuj się pewnie i komfortowo w każdej sytuacji. Zyskaj pewność siebie i spokój o którym zawsze marzyłeś! Weź swoje życie w garść i na nowo odkryj siebie! Z uśmiechem na twarzy witaj kolejny dzień!


Dawkowanie NO Stress:

Stosować 1 kapsułkę produktu godzinę przed stresującym wydarzeniem. W przypadku ekstremalnego stresu należy stosować 2 kapsułki produktu.

W przypadku regularnej suplementacji należy stosować 1 kapsułkę produktu rano 30 minut przed śniadaniem oraz 1 kapsułkę po południu. Między pierwszą, a drugą kapsułką należy zrobić minimum 6 - 8 godzin przerwy. Nie należy przekraczać dawki 4 kapsułek w okresie 24 godzin.


Skład produktu:

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 60 porcji (w opakowaniu 60 kapsułek)
Stosowanie produktu
Zalecane Stosować 1 kapsułkę produktu godzinę przed stresującym wydarzeniem. W przypadku ekstremalnego stresu należy stosować 2 kapsułki produktu. W sytuacji regularnej suplementacji należy stosować 1 kapsułkę produktu rano 30 minut przed śniadaniem oraz 1 kapsułkę po południu. Między pierwszą, a drugą kapsułką należy zrobić minimum 6 godzin przerwy. Nie należy przekraczać dawki 4 kapsułek w okresie 24 godzin.
Zawartość jednej porcji
5-HTP ( 5-hydroksytryptofan ) 225 mg
Ekstrakt z Łuskanych Pestek Winogron 95% ( Grape Seed Extract ) 40 mg
Fenibut ( kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy ) 450 mg
L-teanina ( 5-N-etyl-glutamina ) 175 mg
Naringina (Naringenin) 40 mg
Piperyna ( Piperine 95% ) 10 mg
Różyniec Górski ( 6% Rozawin + 3% Salidrozydu ) 225 mg
Świerzbiec właściwy ( 99,6 L-dopa ) 150 mg

Opinie o produkcie NO Stress:


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Copyright © 2015-2020 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!