Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Piracetam
-23%

Piracetam

Producent: Revange Nutrition
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

Piracetam to najstarszy środek nootropowy mający wpływ na poprawę procesów poznawczych - poprawia pamięć, koncentrację, a także zdolność uczenia się. Usprawnia pracę mózgu, jednocześnie mając wpływ na wzrost wydolności fizycznej całego organizmu.

PROMOCJA!99,00 zł
Stara cena:129,00 zł
Oszczędzasz:30,00 zł
-+

Czym jest Piracetam?

Piracetam został opracowany przez rumuńskiego chemika - Corneliu E. Giurgea w roku 1964. Jest pierwszym racetamem nootropowym jaki kiedykolwiek powstał i pozostaje do dziś najczęściej używanym. Amerykańscy specjaliści zaobserwowali szereg korzyści jego stosowania, stąd też został doceniony we współczesnej medycynie. Piracetam bezpośrednio przyczynia się do poprawy pamięci i szeregu innych funkcji poznawczych. Najchętniej korzystają z niego osoby uczące się, a także osoby pracujące, chcące zwiększyć efektywność swojego mózgu. Piracetam może być zatem świetną alternatywą dla przereklamowanych suplementów takich jak sesja, lecytyna, żeńszeń, czy gingo biloba na które często wydają pieniądze ludzie młodzi, a które niestety nie przynoszą żadnych pożądanych efektów.

Korzyści stosowania Piracetamu:

Jak działa Piracetam?

Piracetam należy do grupy związków zwanych pirolidonami, będący pochodną znanego kwasu γ-aminomasłowego (GABA). Wykorzystywany jest w terapii stanów patologicznych o podłożu neurologicznym. Bierze udział w nasileniu metabolizmu neuronów, będących w stanie zmniejszonej aktywności. Dąży do usprawnienia przewodnictwa nerwowego, zwiększa wykorzystanie tlenu i glukozy przez komórki centralnego systemu nerwowego, a także poprawia syntezę neurotransmiterów i związków wysokoenergetycznych. Oddziałuje to przede wszystkim na działalność ośrodkowego układu nerwowego. Ma duży wpływ na poprawę procesów poznawczych (poprawia pamięć, zwiększa koncentrację, a także zdolność uczenia się), a także zwiększa wydolność fizyczną organizmu. Jego stosowanie poprawia proces zapamiętywania, a w przypadku osób z dysleksją zwiększa szybkość czytania. Piracetam usprawnia wszystkie elementy funkcjonowania mózgu! Jeśli więc jesteś osobą, która ma problemy z pamięcią, trudno Ci się na czymkolwiek skupić, czujesz ciągłe zniechęcenie i znużenie, a także nie masz motywacji do działania - Piracetam Ci pomoże! Twój mózg potrzebuje dotlenienia i odżywienia, aby mógł prawidłowo funkcjonować! Piracetam w naturalny sposób rozszerza naczynia krwionośne i tym samym poprawia jego odżywienie. Zwiększa się zatem dostarczanie glukozy do mózgu - paliwa niezbędnego do prawidłowej pracy mózgu i całego organizmu! Piracetam - dotlenia i odżywia szare komórki, a jego stosowanie zwiększa efektywność podczas ciężkiej pracy i nauki! Piracetam to również zdrowa alternatywa dla pobudzających napojów energetycznych, kawy jak i mocnej herbaty. Jest szybko i prawie całkowicie wchłaniany z przewodu pokarmowego, więc jego działanie odczujesz już po pierwszym tygodniu stosowania.

Dawkowanie Piracetamu:

Należy stosować od 1200 do 4800 mg w ciągu doby. Największą efektywność wykazuje jednak dawka maksymalna podzielona na trzy porcje w czasie dnia po 1600 mg każda.


UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 miarka (1000 mg)
Ilość porcji w opakowaniu: 250 porcji (w małym opakowaniu 250g) / 500 porcji (w dużym opakowaniu 500g)
Stosowanie produktu
Zalecane Należy stosować od 1200 do 4800 mg w ciągu doby. Największą efektywność wykazuje jednak dawka maksymalna podzielona na trzy porcje w czasie dnia po 1600 mg każda.
Zawartość jednej porcji
Piracetam 1000 mg

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Skorzystaj z DARMOWEJ DOSTAWY !

 • Przy zamówieniach od 299zł - wysyłkę na terenie Polski kurierem lub otrzymasz GRATIS !

Wysyłka zamówień na terenie Polski:


 • Kurier DPD - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier DPD - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 godziny)

 • Kurier InPost - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 - 48 godzin)
 • Kurier InPost - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 - 48 godzin)

 • Kurier UPS - płatna z góry - 15zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier UPS - płatna przy odbiorze - 20zł (dostawa w 24 godziny)

 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna z góry - 5zł
 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna przy odbiorze Kartą, Blikiem lub PayByLink - 10zł

Wysyłka zamówienia do innych krajów:


 • Przesyłka Kurierska lub - obliczana automatycznie według wagi i kraju dostawy
  (koszt wysyłki otrzymasz już w trakcie składania zamówienia)
 • Wysyłamy zamówienia do następujących krajów:

  Austria (Austria)
  Belgia (Belgium)
  Bułgaria (Bulgaria)
  Chorwacja (Croatia)
  Czechy (Czech Republic)
  Dania (Denmark)
  Estonia (Estonia)
  Finlandia (Finland)
  Francja (France)
  Grecja (Greece)
  Hiszpania (Spain)
  Holandia (Netherlands)
  Irlandia (Ireland)
  Litwa (Lithuania)
  Luksemburg (Luxembourg)
  Łotwa (Latvia)
  Niemcy (Germany)
  Polska (Poland)
  Portugalia (Portugal)
  Rumunia (Romania)
  Słowacja (Slovakia)
  Słowenia (Slovenia)
  Szwecja (Sweden)
  Węgry (Hungary)
  Wielka Brytania (United Kingdom)
  Włochy (Italy)
 • Chcesz zamówić paczkę do innego kraju? Napisz do nas: [email protected]
Copyright © 2015-2019 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!