DARMOWA DOSTAWA - Nie przegap OKAZJI! Wszystkie zamówienia na terenie Polski dostarczamy GRATIS przy płatności przelewem - DPD, InPost, Paczkomaty!

Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Phenibut

Producent: Revange Nutrition
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

Phenibut skutecznie zwalcza stres i niepokój, wprowadzając organizm w stan głębokiego odprężenia. Poprawia samopoczucie, dodaje motywacji i pewności siebie. Zalecany w walce ze stanami lękowymi, depresją i bezsennością. Wpływa również na sprawność umysłu.

PROMOCJA!259,00 zł
Stara cena:299,00 zł
Oszczędzasz:40,00 zł
-+

Phenibut - co to za produkt?

Phenibut (Fenibut) to środek nootropowy skutecznie zwalczający stres i niepokój, wprowadzający organizm w stan głębokiego odprężenia. Z tego też względu, Phenibut został doceniony i jest obecnie stosowany podczas misji kosmicznych, gdyż zmniejsza poziom lęku, wykazuje działanie przeciwstresowe, nie powodując przy tym właściwości zaburzających funkcjonowania ruchowego - senności, nadmiernego uspokojenia, dezorientacji. Phenibut ma również doskonały wpływ na poprawę samopoczucia, wzrost motywacji do codziennych działań, a przede wszystkim na wzrost pewności siebie. Dzięki niemu poradzisz sobie w sytuacjach, w których normalnie ciężko było Ci się odnaleźć. Phenibut wprowadzi Cię w stan wewnętrznej równowagi i pozwoli w pełni cieszyć się życiem!

Korzyści stosowania Phenibuta:

 • Zwiększa odporność na stres
 • Poprawia nastrój
 • Zmniejsza lęk, napięcie i strach
 • Zwiększa motywację
 • Poprawia pamięć i koncentrację
 • Zmniejsza uczucie zmęczenia
 • Poprawia jakość snu
 • Odżywia i dotlenia mózg
 • Wspomaga regenerację organizmu

Jak działa Phenibut?

Fenibut jest fenylową pochodną GABA, będącego głównym neuroprzekaźnikiem w organizmie, regulującym pobudliwość neuronów ośrodkowego układu nerwowego. Z łatwością przenika on barierę krew - mózg, dlatego jego działanie jest bardzo szybko odczuwalne przez organizm ludzki. W Rosji zarejestrowany jest jako preparat stosowany w walce ze stanami lękowymi, depresją, niepokojem i bezsennością, natomiast w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej posiada status suplementu diety. Phenibut wykazuje właściwości nootropowe, mające wpływ na poprawę pamięci i koncentracji. To również doskonały środek walczący z objawami zmęczenia podczas wielogodzinnej pracy i nauki - z bólem głowy, uczuciem ciężkości w głowie, drażliwością i chwiejnością emocjonalną. Udowodniono także, że Phenibut podnosi poziom dopaminy w mózgu, którego skutkiem może być poprawa nastroju i wzrost libido. Wyniki badań wskazują, iż Phenibut w znaczny sposób poprawia funkcjonowanie mózgu, prowadząc do normalizacji metabolizmu tkanki mózgowej, a także modulując przepływ krwi w ośrodkowym układzie nerwowym. Phenibut zwiększa więc sprawność ludzkiego umysłu, mając wpływ na poprawę funkcji poznawczych. Jest to środek bardzo często stosowany przez sportowców, gdyż zwiększa wydzielanie pewnych izoform hormonu wzrostu, tym samym mając wpływ na szybki przyrost masy mięśniowej. Phenibut zwiększa również regenerację organizmu oraz prowadzi do wzrostu wytrzymałości i kondycji fizycznej. Jest to również świetny preparat poprawiający jakość snu, gdyż wprowadza organizm w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Jeśli więc w natłoku codziennych obowiązków potrzebujesz chwili wytchnienia i odpoczynku, pragniesz zwalczyć stres i niepokój, a także poprawić funkcjonowanie swojego mózgu Phenibut jest tym, czego właśnie potrzebujesz! Phenibut pomoże Ci w osiągnięciu równowagi psychicznej, nie wykazując przy tym niekorzystnego działania na funkcje psychomotoryczne. Jest to świetna pomoc dla osób uczących się i pracujących w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, a także tych którzy nie radzą sobie z wyzwaniami dnia codziennego i którym ciągle towarzyszący stres, lęk i niepokój ograniczają radość dnia codziennego!

Wybierz odpowiednią wersję Phenibuta dla siebie!

 • Phenibut 100g i 200 g - wersja w proszku, w środku opakowania znajduje się miarka ułatwiająca stosowanie produktu
 • Phenibut 500 mg 90 caps - wersja w kapsułkach, jedna kapsułka zawiera 500 mg Phenibuta
 • Phenibut 900 mg 100 caps - wersja w kapsułkach, jedna kapsułka zawiera 900 mg Phenibuta

Zobacz również Phenibut z dodatkiem innych aktywnych substanacji: Pheni+ 100 caps

UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny oraz pozbawienia wolności do lat trzech.
Na podmioty nielegalnie korzystające z naszych treści zostanie nałożona opłata - za każdy opis naszego autorstwa 20.000 zł netto, a za każdą reklamę, zdjęcie lub wizualizację produktu 10.000 zł netto.

Dawkowanie Phenibuta:

Stosować doraźnie zaczynając od dawki 500 mg, najlepiej w porze późno popołudniowej lub wieczornej. Nie stosować Phenibuta dłużej niż 4 - 5 dni. Po 5 dniach jego ciągłego stosowania należy zrobić minimum 3 dni przerwy, po czym dany cykl można powtórzyć. Dawkę można zwiększyć maksymalnie do 3000 mg, w zależności od potrzeb i działania.


Skład produktu:

Suplement diety
Rozmiar porcji: W zależności od wybranej wersji: - w proszku: 1 miarka (1000 mg) - w kapsułkach: 1 kapsułka (900 mg) lub 1 kapsułka (500 mg)
Ilość porcji w opakowaniu: W zależności od wybranej wersji: - w proszku: 200 porcji (w dużym opakowaniu 200g) / 100 porcji (w małym opakowaniu 100g) - w kapsułkach: 100 porcji (w opakowaniu 100 caps) / 90 porcji (w opakowaniu 90 caps)
Stosowanie produktu
Zalecane Stosować doraźnie zaczynając od dawki 500 mg, najlepiej w porze późno popołudniowej lub wieczornej. Nie stosować Phenibuta dłużej niż 4 - 5 dni. Po 5 dniach jego ciągłego stosowania należy zrobić minimum 3 dni przerwy, po czym dany cykl można powtórzyć. Dawkę można zwiększyć maksymalnie do 3000 mg, w zależności od potrzeb i działania.
Uwagi Nie przekraczać maksymalnej zalecanej dawki. Nie łączyć z alkoholem i inhibitorami MAO.
Phenibut 200g (w proszku z miarką)
Fenibut ( Phenibut ) - Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy 1000 mg
Phenibut 100g (w proszku z miarką)
Fenibut ( Phenibut ) - Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy 1000 mg
Phenibut Rx 100 kapsułek po 900mg
Fenibut ( Phenibut ) - Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy 900 mg
Phenibut 90 kapsułek po 500mg
Fenibut ( Phenibut ) - Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy 500 mg

Opinie o produkcie Phenibut:


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Copyright © 2021 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!