Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Phenibut
-14%

Phenibut

Producent: Revange Nutrition
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

Phenibut skutecznie zwalcza stres i niepokój, wprowadzając organizm w stan głębokiego odprężenia. Poprawia samopoczucie, dodaje motywacji i pewności siebie. Zalecany w walce ze stanami lękowymi, depresją i bezsennością. Wpływa również na sprawność umysłu.

PROMOCJA!249,00 zł
Stara cena:289,00 zł
Oszczędzasz:40,00 zł
-+

Czym jest Phenibut?

Phenibut (Fenibut) to środek nootropowy skutecznie zwalczający stres i niepokój, wprowadzający organizm w stan głębokiego odprężenia. Z tego też względu, Phenibut został doceniony i jest obecnie stosowany podczas misji kosmicznych, gdyż zmniejsza poziom lęku, wykazuje działanie przeciwstresowe, nie powodując przy tym właściwości zaburzających funkcjonowania ruchowego - senności, nadmiernego uspokojenia, dezorientacji. Phenibut ma również doskonały wpływ na poprawę samopoczucia, wzrost motywacji do codziennych działań, a przede wszystkim na wzrost pewności siebie. Dzięki niemu poradzisz sobie w sytuacjach, w których normalnie ciężko było Ci się odnaleźć. Phenibut wprowadzi Cię w stan wewnętrznej równowagi i pozwoli w pełni cieszyć się życiem!

Korzyści stosowania Phenibuta:

Jak działa Phenibut?

Fenibut jest fenylową pochodną GABA, będącego głównym neuroprzekaźnikiem w organizmie, regulującym pobudliwość neuronów ośrodkowego układu nerwowego. Z łatwością przenika on barierę krew - mózg, dlatego jego działanie jest bardzo szybko odczuwalne przez organizm ludzki. W Rosji zarejestrowany jest jako preparat stosowany w walce ze stanami lękowymi, depresją, niepokojem i bezsennością, natomiast w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej posiada status suplementu diety. Phenibut wykazuje właściwości nootropowe, mające wpływ na poprawę pamięci i koncentracji. To również doskonały środek walczący z objawami zmęczenia podczas wielogodzinnej pracy i nauki - z bólem głowy, uczuciem ciężkości w głowie, drażliwością i chwiejnością emocjonalną. Udowodniono także, że Phenibut podnosi poziom dopaminy w mózgu, którego skutkiem może być poprawa nastroju i wzrost libido. Wyniki badań wskazują, iż Phenibut w znaczny sposób poprawia funkcjonowanie mózgu, prowadząc do normalizacji metabolizmu tkanki mózgowej, a także modulując przepływ krwi w ośrodkowym układzie nerwowym. Phenibut zwiększa więc sprawność ludzkiego umysłu, mając wpływ na poprawę funkcji poznawczych. Jest to środek bardzo często stosowany przez sportowców, gdyż zwiększa wydzielanie pewnych izoform hormonu wzrostu, tym samym mając wpływ na szybki przyrost masy mięśniowej. Phenibut zwiększa również regenerację organizmu oraz prowadzi do wzrostu wytrzymałości i kondycji fizycznej. Jest to również świetny preparat poprawiający jakość snu, gdyż wprowadza organizm w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Jeśli więc w natłoku codziennych obowiązków potrzebujesz chwili wytchnienia i odpoczynku, pragniesz zwalczyć stres i niepokój, a także poprawić funkcjonowanie swojego mózgu Phenibut jest tym, czego właśnie potrzebujesz! Phenibut pomoże Ci w osiągnięciu równowagi psychicznej, nie wykazując przy tym niekorzystnego działania na funkcje psychomotoryczne. Jest to świetna pomoc dla osób uczących się i pracujących w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, a także tych którzy nie radzą sobie z wyzwaniami dnia codziennego i którym ciągle towarzyszący stres, lęk i niepokój ograniczają radość dnia codziennego!

Dawkowanie Phenibuta:

Stosować doraźnie zaczynając od dawki 500 mg, najlepiej w porze późno popołudniowej lub wieczornej. Nie stosować Phenibuta dłużej niż 4 - 5 dni. Po 5 dniach jego ciągłego stosowania należy zrobić minimum 3 dni przerwy, po czym dany cykl można powtórzyć. Dawkę można zwiększyć maksymalnie do 3000 mg, w zależności od potrzeb i działania.


UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 miarka (1000 mg)
Ilość porcji w opakowaniu: 200 porcji (w dużym opakowaniu 200g) / 100 porcji (w małym opakowaniu 100g)
Stosowanie produktu
Zalecane Stosować doraźnie zaczynając od dawki 500 mg, najlepiej w porze późno popołudniowej lub wieczornej. Nie stosować Phenibuta dłużej niż 4 - 5 dni. Po 5 dniach jego ciągłego stosowania należy zrobić minimum 3 dni przerwy, po czym dany cykl można powtórzyć. Dawkę można zwiększyć maksymalnie do 3000 mg, w zależności od potrzeb i działania.
Uwagi Nie przekraczać maksymalnej zalecanej dawki. Nie łączyć z alkoholem i inhibitorami MAO.
Zawartość jednej porcji
Fenibut ( kwas beta-fenylo-gamma-aminomasłowy ) 1000 mg

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Skorzystaj z DARMOWEJ DOSTAWY !

 • Przy zamówieniach od 299zł - wysyłkę na terenie Polski kurierem lub otrzymasz GRATIS !

Wysyłka zamówień na terenie Polski:


 • Kurier DPD - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier DPD - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 godziny)

 • Kurier InPost - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 - 48 godzin)
 • Kurier InPost - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 - 48 godzin)

 • Kurier UPS - płatna z góry - 15zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier UPS - płatna przy odbiorze - 20zł (dostawa w 24 godziny)

 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna z góry - 5zł
 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna przy odbiorze Kartą, Blikiem lub PayByLink - 10zł

Wysyłka zamówienia do innych krajów:


 • Przesyłka Kurierska lub - obliczana automatycznie według wagi i kraju dostawy
  (koszt wysyłki otrzymasz już w trakcie składania zamówienia)
 • Wysyłamy zamówienia do następujących krajów:

  Austria (Austria)
  Belgia (Belgium)
  Bułgaria (Bulgaria)
  Chorwacja (Croatia)
  Czechy (Czech Republic)
  Dania (Denmark)
  Estonia (Estonia)
  Finlandia (Finland)
  Francja (France)
  Grecja (Greece)
  Hiszpania (Spain)
  Holandia (Netherlands)
  Irlandia (Ireland)
  Litwa (Lithuania)
  Luksemburg (Luxembourg)
  Łotwa (Latvia)
  Niemcy (Germany)
  Polska (Poland)
  Portugalia (Portugal)
  Rumunia (Romania)
  Słowacja (Slovakia)
  Słowenia (Slovenia)
  Szwecja (Sweden)
  Węgry (Hungary)
  Wielka Brytania (United Kingdom)
  Włochy (Italy)
 • Chcesz zamówić paczkę do innego kraju? Napisz do nas: [email protected]
Copyright © 2015-2019 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!