Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

NZT Limitless
-27%

NZT Limitless

Producent: Core Labs
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

NZT Limitless gwarantuje nielimitowaną sprawność umysłu! Pobudza organizm, skutecznie walcząc z nadmierną sennością i ciągłym przemęczeniem. Efektywnie moblizuje do działania, poprawia pamięć i zwiększa koncentrację, a także dodaje energii na cały dzień.

PROMOCJA!239,00 zł
Stara cena:329,00 zł
Oszczędzasz:90,00 zł
-+

NZT Limitless - co to za produkt?

NZT Limitless to środek gwarantujący nielimitowaną sprawność umysłu! Działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy, pobudza organizm do działania i tym samym zwiększa skuteczność Twoich działań! Koniec z sennością i brakiem efektywności w ciągu dnia! Limitless zwiększa stężenie neuroprzekaźnków - noradrenaliny i dopaminy, zapobiegając nadmiernej senności i ciągłemu uczuciu zmęczenia. Wyobraź sobie, że Twój mózg pracuje dwa razy sprawniej, a Ty żyjesz dwa razy lepiej niż dotychczas! Dzięki NZT Limitless zrealizujesz swoje cele szybciej i skuteczniej, tym samym osiągając więcej wolnego czasu dla siebie. Niemożliwe? A jednak! Z Limitless na nowo odkryjesz potencjał swojego mózgu! Limitless pomoże Ci w walce z nadmierną sennością, znużeniem i ciągłym przemęczeniem. Towarzysząca Ci niepewność, niechęć do działania oraz brak wiary w swoje możliwości skutecznie mogą utrudnić Ci życie! Do tego problemy z pamięcią i koncentracją oraz ciągły brak zorganizowania to objawy, których nie możesz lekceważyć! NZT Limitless może okazać się strzałem w dziesiątkę, który odmieni Twoje dotychczasowe życie!

Korzyści stosowania NZT Limitless:

Jak działa NZT Limitless?

Sekret działania Limitless tkwi w jego składzie! Modafinil, który stanowi jego kluczowy składnik maksymalnie stymuluje pracę mózgu. Pobudza układ nerwowy przynosząc pożądane, wcześniej wymienione efekty działania. NZT Limitless to również mieszanka innych, skutecznych składników, które wzmacniają i optymalizują jego działanie:
Idealne połączenie składników zawartych w NZT Limitless świadczy o jego niezwykłej skuteczności. Limitless to produkt stworzony z myślą o tych, którzy pragną zwiększyć efektywność swojego mózgu, a także tych, którzy zmagają się z nadmierną sennością w ciągu dnia. NZT Limitless pozwala wykorzystać 100% potencjału ludzkiego umysłu - 1 kapsułka działa nawet od 8 do 12 godzin!! Stosowanie Limitless to gwarancja maksymalnej efektywności działania i energii przez cały dzień!


UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Dawkowanie NZT Limitless:

Stosować 1 kapsułkę dziennie rano po przebudzeniu. W razie potrzeby można zwięszyć dawkowanie do 2 kapsułek dziennie w odstępie minimum 8 godzin. Nie przekraczać dawki 2 kapsułek w okresie 24 godzin.Skład produktu:

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 25 porcji (w opakowaniu 25 kapsułek)
Stosowanie produktu
Zalecane Stosować 1 kapsułkę dziennie rano po przebudzeniu. W razie potrzeby można zwięszyć dawkowanie do 2 kapsułek dziennie w odstępie minimum 8 godzin. Nie przekraczać dawki 2 kapsułek w okresie 24 godzin.
Zawartość jednej porcji
DMAA, Geranium, Geranamina ( 1,3 Dimetyloamina HCL ) 50 mg
DMHA ( 2-Aminoisoheptane ) 100 mg
Flmodafinil 100 mg
Jalapino 5 mg
Naringina (Naringenin) 5 mg
Piperyna ( Piperine 95% ) 5 mg
Różeniec Górski ( 5,8% Rozawin + 1,7% Salidrozydu ) 100 mg
Teakryna ( Theacrine ) 50 mg
Tryptamina ( Tryptamine HCL ) 100 mg
Bakopa Drobnolistna Ekstrakt ( Bacopa Monnieri Ext. 50% ) 100 mg
Ekstrakt z Nasion Winogron ( Grape Seed Extract ) 20 mg
Alfosceran Choliny ( Alpha GPC ) 100 mg

Opinie o produkcie NZT Limitless:


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Copyright © 2015-2020 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!