Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Noopept
-35%

Noopept

Producent: Revange Nutrition
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

Noopept to obecnie najpopularniejszy środek nootropowy o udowodnionym najskuteczniejszym działaniu! Usprawnia pracę mózgu, poprawia pamięć, koncentrację, zdolność uczenia się, a także wpływa na poprawę samopoczucia, wzrost motywacji i energii każdego dnia

PROMOCJA!129,00 zł
Stara cena:199,00 zł
Oszczędzasz:70,00 zł
-+

Noopept - co to za produkt?

Noopept to obecnie najpopularniejszy środek nootropowy o udowodnionym najskuteczniejszym działaniu! Liczne badania potwierdziły, iż Noopept pozytywnie oddziaływuje zarówno na osoby chore i zdrowe, a dzięki niesamowitym efektom działania został okrzyknięty "królem" wszystkich środków nootropowych! Noopept usprawnia pracę mózgu, tym samym zwiększa zdolności poznawcze, poprawia pamięć i koncentrację. Jest również pomocny przy leczeniu depresji - poprawia nastrój, zmniejsza lęk i niepokój. Regularnie stosowany pomaga ludziom zdrowym zwiększyć efektywność codziennej pracy umysłowej, a osobom pogrążonym w depresji jak i również tym po przebytych urazach mózgu powrócić do normalnej kondycji zdrowotnej!

Korzyści stosowania Noopeptu:

Jak działa Noopept?

Noopept zaliczany jest do grupy środków nootropowych stymulujących przemianę materii w obszarze ośrodkowego układu nerwowego. Wyniki badań pokazują iż ta pochodna substancja Piracetamu wykazuje dużą aktywność w organizmie, tym samym będąc środkiem bardziej skutecznym od wspomnianego wcześniej Piracetamu. Jego wyjątkowe właściwości prowadzą do wzrostu funkcji poznawczych, poprawy pamięci, a także możliwości związanych z szybszym przyswajaniem informacji. Dzięki stymulacji połączeń między półkulami mózgu, Noopept przyczynia się do wzrostu kreatywności, wydajności, a także funkcjonalności procesów myślowych. Jest to więc świetna pomoc w okresie wzmożonej aktywności psychicznej i fizycznej organizmu. Preparat ten wykazuje również silne działanie przeciwutleniające i tym samym chroni neurony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jego właściwości regeneracyjne pomagają wrócić do zdrowia nawet w przypadku choroby alkoholowej, która niszczy komórki nerwowe. Noopept zapobiega również amnezji, a także pomaga odzyskać pamięć i funkcje kognitywne u osób chorych doświadczających uszkodzeń mózgu. Po zastosowaniu Noopepta zaobserwowano redukcję lub całkowity zanik lęku, irytacji, a także niestabilności emocjonalnej. Środek ten wpływa na poprawę samopoczucia, dlatego też pomocny jest przy leczeniu depresji. Ponadto udowodniono, iż Noopept walczy z zaburzeniami snu i przywraca spokojny sen. Jest to więc środek niezwykle wszechstronny, który pomaga zarówno osobom zdrowym i chorym. Jego unikatowe właściwości prowadzą do aktywizacji procesów psychicznych, w szczególności poziomu świadomości, procesów kognitywnych, pamięciowych, inteligencji, motywacji, umiejętności skupienia się na określonych sprawach oraz koncentracji. Jeśli więc jesteś osobą, której brakuje motywacji do działania, ma problemy z pamięcią, ciągle czuje się zmęczona, a także nie potrafi się na niczym skupić - nie czekaj! Noopept będzie niezastąpiony!

Noopept o jeszcze skuteczniejszym działaniu - Noopept Rx!

Noopept to niebo a ziemia w porównaniu do niedziałających specyfików, jakimi został zalany rynek. Co więcej zwykły Noopept został zastąpiony produktem o nazwie Noopept Rx! Czym różni się od zwykłego Noopeptu? Jest jeszcze bardziej skuteczny, a efekty jego działania poczujesz jeszcze szybciej! Ta unikalna formuła została wzbogacona o takie substancje jak:
Dzięki Noopept Rx zwiększysz wydajność swojego mózgu nawet o 300%! Będziesz uczyć się szybciej, zapamiętywać łatwiej, pracować sprawniej! Wzrośnie poziom Twojej energii i motywacji, tym samym zwiększy się efektywność Twoich działań! Noopept Rx poprawi jakość Twojego snu, będziesz budził się wypoczęty i pełen chęci do życia! Twój nastrój poprawi się, a co za tym idzie będziesz lepiej funkcjonował w ciągu dnia! Dzięki Noopept Rx zwiększysz wydolność swojego organizmu - uzyskasz jasny i bystry umysł! A co najważniejsze, im dłuższe stosowanie Noopept Rx, tym jeszcze lepsze efekty jego działania!


UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Dawkowanie Noopeptu:

Należy stosować od 1 do 3 kapsułek w ciągu doby (najczęstsze stosowanie to 2 kapsułki na dobę). Aby zwiększyć efektywność zaleca się przyjmowanie Noopept'u po wysokobiałkowym posiłku.


Skład produktu:

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 100 porcji (w opakowaniu 100 kapsułek)
Stosowanie produktu
Zalecane Należy stosować od 1 do 3 kapsułek w ciągu doby (najczęstsze stosowanie to 2 kapsułki na dobę). Aby zwiększyć efektywność zaleca się przyjmowanie Noopept'u po wysokobiałkowym posiłku.
Zawartość jednej porcji
Noopept ( N-phenylacetyl-L-prolyglycine ethyl ester ) 35 mg
Alfosceran Choliny ( Alpha GPC ) 100 mg
Dwuwinian Choliny 350 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna ( N-Acetyl L-Tyrosine ) 150 mg
Witamina E TPGS 10 mg

Opinie o produkcie Noopept:


Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Copyright © 2015-2020 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!