Produkty

Artykuły

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycie...

Opinie

Newsletter

Noopept
-35%

Noopept

Producent: Revange Nutrition
Status: Produkt Dostępny - szybka wysyłka w 24h!

Noopept to obecnie najpopularniejszy środek nootropowy o udowodnionym najskuteczniejszym działaniu! Usprawnia pracę mózgu, poprawia pamięć, koncentrację, zdolność uczenia się, a także wpływa na poprawę samopoczucia, wzrost motywacji i energii każdego dnia

PROMOCJA!129,00 zł
Stara cena:199,00 zł
Oszczędzasz:70,00 zł
-+

Czym jest Noopept?

Noopept to obecnie najpopularniejszy środek nootropowy o udowodnionym najskuteczniejszym działaniu! Liczne badania potwierdziły, iż Noopept pozytywnie oddziaływuje zarówno na osoby chore i zdrowe, a dzięki niesamowitym efektom działania został okrzyknięty "królem" wszystkich środków nootropowych! Noopept usprawnia pracę mózgu, tym samym zwiększa zdolności poznawcze, poprawia pamięć i koncentrację. Jest również pomocny przy leczeniu depresji - poprawia nastrój, zmniejsza lęk i niepokój. Regularnie stosowany pomaga ludziom zdrowym zwiększyć efektywność codziennej pracy umysłowej, a osobom pogrążonym w depresji jak i również tym po przebytych urazach mózgu powrócić do normalnej kondycji zdrowotnej!

Korzyści stosowania Noopeptu:

Jak działa Noopept?

Noopept zaliczany jest do grupy środków nootropowych stymulujących przemianę materii w obszarze ośrodkowego układu nerwowego. Wyniki badań pokazują iż ta pochodna substancja Piracetamu wykazuje dużą aktywność w organizmie, tym samym będąc środkiem bardziej skutecznym od wspomnianego wcześniej Piracetamu. Jego wyjątkowe właściwości prowadzą do wzrostu funkcji poznawczych, poprawy pamięci, a także możliwości związanych z szybszym przyswajaniem informacji. Dzięki stymulacji połączeń między półkulami mózgu, Noopept przyczynia się do wzrostu kreatywności, wydajności, a także funkcjonalności procesów myślowych. Jest to więc świetna pomoc w okresie wzmożonej aktywności psychicznej i fizycznej organizmu. Preparat ten wykazuje również silne działanie przeciwutleniające i tym samym chroni neurony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jego właściwości regeneracyjne pomagają wrócić do zdrowia nawet w przypadku choroby alkoholowej, która niszczy komórki nerwowe. Noopept zapobiega również amnezji, a także pomaga odzyskać pamięć i funkcje kognitywne u osób chorych doświadczających uszkodzeń mózgu. Po zastosowaniu Noopepta zaobserwowano redukcję lub całkowity zanik lęku, irytacji, a także niestabilności emocjonalnej. Środek ten wpływa na poprawę samopoczucia, dlatego też pomocny jest przy leczeniu depresji. Ponadto udowodniono, iż Noopept walczy z zaburzeniami snu i przywraca spokojny sen. Jest to więc środek niezwykle wszechstronny, który pomaga zarówno osobom zdrowym i chorym. Jego unikatowe właściwości prowadzą do aktywizacji procesów psychicznych, w szczególności poziomu świadomości, procesów kognitywnych, pamięciowych, inteligencji, motywacji, umiejętności skupienia się na określonych sprawach oraz koncentracji. Jeśli więc jesteś osobą, której brakuje motywacji do działania, ma problemy z pamięcią, ciągle czuje się zmęczona, a także nie potrafi się na niczym skupić - nie czekaj! Noopept będzie niezastąpiony!

Noopept o jeszcze skuteczniejszym działaniu - Noopept Rx!

Noopept to niebo a ziemia w porównaniu do niedziałających specyfików, jakimi został zalany rynek. Co więcej zwykły Noopept został zastąpiony produktem o nazwie Noopept Rx! Czym różni się od zwykłego Noopeptu? Jest jeszcze bardziej skuteczny, a efekty jego działania poczujesz jeszcze szybciej! Ta unikalna formuła została wzbogacona o takie substancje jak:
Dzięki Noopept Rx zwiększysz wydajność swojego mózgu nawet o 300%! Będziesz uczyć się szybciej, zapamiętywać łatwiej, pracować sprawniej! Wzrośnie poziom Twojej energii i motywacji, tym samym zwiększy się efektywność Twoich działań! Noopept Rx poprawi jakość Twojego snu, będziesz budził się wypoczęty i pełen chęci do życia! Twój nastrój poprawi się, a co za tym idzie będziesz lepiej funkcjonował w ciągu dnia! Dzięki Noopept Rx zwiększysz wydolność swojego organizmu - uzyskasz jasny i bystry umysł! A co najważniejsze, im dłuższe stosowanie Noopept Rx, tym jeszcze lepsze efekty jego działania!

Dawkowanie Noopeptu:

Należy stosować od 1 do 3 kapsułek w ciągu doby (najczęstsze stosowanie to 2 kapsułki na dobę). Aby zwiększyć efektywność zaleca się przyjmowanie Noopept'u po wysokobiałkowym posiłku.


UWAGA! Wszystkie opisy, reklamy, zdjęcia i inne treści ze strony Nootropiki.pl są chronione przepisami prawa autorskiego - zgodnie a ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Jakiekolwiek wykorzystanie, bądź rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione pod groźbą grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Suplement diety
Rozmiar porcji: 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu: 100 porcji (w opakowaniu 100 kapsułek)
Stosowanie produktu
Zalecane Należy stosować od 1 do 3 kapsułek w ciągu doby (najczęstsze stosowanie to 2 kapsułki na dobę). Aby zwiększyć efektywność zaleca się przyjmowanie Noopept'u po wysokobiałkowym posiłku.
Zawartość jednej porcji
Noopept ( N-phenylacetyl-L-prolyglycine ethyl ester ) 35 mg
Alfosceran Choliny ( Alpha GPC ) 100 mg
Dwuwinian Choliny 350 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna ( N-Acetyl L-Tyrosine ) 150 mg
Witamina E TPGS 10 mg

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Skorzystaj z DARMOWEJ DOSTAWY !

 • Przy zamówieniach od 299zł - wysyłkę na terenie Polski kurierem lub otrzymasz GRATIS !

Wysyłka zamówień na terenie Polski:


 • Kurier DPD - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier DPD - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 godziny)

 • Kurier InPost - płatna z góry - 10zł (dostawa w 24 - 48 godzin)
 • Kurier InPost - płatna przy odbiorze - 15zł (dostawa w 24 - 48 godzin)

 • Kurier UPS - płatna z góry - 13zł (dostawa w 24 godziny)
 • Kurier UPS - płatna przy odbiorze - 18zł (dostawa w 24 godziny)

 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna z góry - 5zł
 • Dostawa do wybranego Paczkomatu InPost - płatna przy odbiorze Kartą, Blikiem lub PayByLink - 10zł

Wysyłka zamówienia do innych krajów:


 • Przesyłka Kurierska lub - obliczana automatycznie według wagi i kraju dostawy
  (koszt wysyłki otrzymasz już w trakcie składania zamówienia)
 • Wysyłamy zamówienia do następujących krajów:

  Austria (Austria)
  Belgia (Belgium)
  Bułgaria (Bulgaria)
  Chorwacja (Croatia)
  Czechy (Czech Republic)
  Dania (Denmark)
  Estonia (Estonia)
  Finlandia (Finland)
  Francja (France)
  Grecja (Greece)
  Hiszpania (Spain)
  Holandia (Netherlands)
  Irlandia (Ireland)
  Litwa (Lithuania)
  Luksemburg (Luxembourg)
  Łotwa (Latvia)
  Niemcy (Germany)
  Polska (Poland)
  Portugalia (Portugal)
  Rumunia (Romania)
  Słowacja (Slovakia)
  Słowenia (Slovenia)
  Szwecja (Sweden)
  Węgry (Hungary)
  Wielka Brytania (United Kingdom)
  Włochy (Italy)
 • Chcesz zamówić paczkę do innego kraju? Napisz do nas: [email protected]
Copyright © 2015-2020 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!