DARMOWA DOSTAWA - Nie przegap OKAZJI! Wszystkie zamówienia na terenie Polski dostarczamy GRATIS przy płatności przelewem - DPD, InPost, Paczkomaty!

Produkty

Opinie

Newsletter

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Dlaczego warto stosować Nootropiki?

Szkoła, praca, dom, rodzina, treningi, otoczenie – wariackie tempo życia, w którym brakuje czasu na odpoczynek. Ciągła presja społeczeństwa, wzrost wymagań ze strony pracodawców i nauczycieli, a także ciągle towarzyszący stres - witamy we współczesnym świecie! XXI wiek to nic innego jak ciągła i niekończąca się pogoń, to "wyścig szczurów" w drodze o lepszy byt. Tylko silniejsi mają szansę przetrwać i osiągnąć więcej! Skąd jednak czerpać siłę, energię i motywację do tej ciągłej walki? Człowiek wykorzystuje bowiem tylko 10% swojego mózgu! Mało, prawda? Co by było, gdybyśmy byli w stanie wykorzystywać go więcej? Jak to zrobić? Ci, którzy zwiększą efektywność swojego mózgu, będą o krok od innych. Lepsza pamięć, koncentracja, wzrost funkcji poznawczych i pewność siebie to klucz do sukcesu! Nie wystarczy już spożywanie dużej ilości kawy, która tylko na chwilę doda Ci energii! Potrzeba czegoś więcej! Nootropiki mogą być strzałem w dziesiątkę! Ich spożywanie zwiększy efektywność Twojego mózgu! O ich skuteczności przekonali się menadżerowie najwyższego szczebla, dyrektorzy największych przedsiębiorstw, którzy na co dzień muszą dawać z siebie więcej niż inni. Ich wysokie stanowiska to bowiem ciągłe wyzwania pod presją czasu, gdzie nawet najmniejszy błąd może kosztować ich wiele!

Dlaczego warto więc stosować Nootropiki? Bowiem dzięki nim zwiększysz efektywność swojego mózgu, zyskasz jasny i bystry umysł, a także zwiększysz swoją motywację do działania! Będziesz o krok do przodu od innych, wyjdziesz z tłumu i pokażesz, że możesz i potrafisz więcej!

Wiele osób bardzo często czegoś pragnie - marzy o wspaniałym życiu, pięknym domu, luksusowym samochodzie i dobrze płatnej pracy. Większość z nich tkwi tylko w marzeniach, nie robiąc absolutnie nic, by dany cel osiągnąć. Pamiętaj jednak: "marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!" To od Ciebie zależy jak daleko w życiu zajdziesz! Wystarczy tylko chcieć i odrobinę sobie pomóc! Wyznacz sobie cel i uparcie do niego dąż! Jeśli jednak czujesz, że brakuje Ci energii, masz problemy z pamięcią i nie potrafisz się na niczym skupić, a także dopada Cię ciągły lęk - z pomocą przyjdą Nootropiki! Te "inteligentne leki" w porównaniu z pochłanianą przez społeczeństwo kofeiną, są bezpieczniejsze, nie powodują uzależnienia i przede wszystkim są dużo bardziej skuteczne!

Jaka jest różnica pomiędzy działaniem kofeiny występującej w uwielbianej przez nas kawie czy też napojach energetycznych a Nootropikami? Kofeina tylko pobudza mózg i zwiększa ciśnienie krwi tym samym wprowadzając organizm w stan wewnętrznego zdenerwowania, jak i również objawia się zwiększoną częstotliwością wizyt w toalecie. Z kolei Nootropiki aktywnie zwiększają pamięć, koncentrację i uwagę, biorąc udział w metabolizmie neuronów i jednocześnie chroniąc je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nootropiki dążą do usprawnienia przewodnictwa nerwowego, zwiększają wykorzystanie tlenu i glukozy przez komórki centralnego systemu nerwowego, mając tym samym wpływ na poprawę procesów poznawczych i zwiększoną wydolność całego organizmu. Ich działanie usprawnia wszystkie elementy funkcjonowania mózgu, są więc świetną alternatywą dla kawy, napojów energetycznych czy też przereklamowanych suplementów takich jak lecytyna, żeńszeń, ginkgo biloba, które niestety nie przynoszą żadnych pożądanych efektów.

Comments

Write Comment

Copyright © 2021 by Nootropiki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami!